Inteligentny budynek

Różnorodność i złożoność wykorzystywanych dzisiaj urządzeń bez odgórnej kontroli nad nimi prowadzi do pomniejszenia wygody używania ich, rodzi zamęt i wiąże się z czasochłonnym sterowaniem... Dyskomfort ten można zmniejszyć poprzez zastosowanie koncepcji inteligentnego domu.

Inteligentny dom to miejsce, w którym wszystkie najważniejsze instalacje i sprzęty działają w zintegrowany sposób. Oświetlenie, telewizja, telefon, ogrzewanie, sprzęt audio, systemy bezpieczeństwa, komputery oraz system kontroli bezpieczeństwa mogą być sterowane poprzez wciśnięcie jednego – dwóch przycisków.

Inteligentny dom to wyższy komfort, zdecydowana oszczędność oraz bezpieczeństwo. Wystarczy sobie wyobrazić system, który po przekroczeniu progu domu w zależności od pory dnia, włączy światło, zasunie rolety, uruchomi ulubioną płytę, nastawi wodę na kawę, czy zacznie wyświetlać wybrany wcześniej film. Jeden przycisk i nasz dom nastawi się na „przyjazd gości”, „wieczór we dwoje”, czy „spotkanie towarzyskie”...

Dlaczego my?

Proponujemy rozwiązania precyzyjnie dopasowane do Państwa aktualnych potrzeb, jednak z myślą o zmieniającej się rzeczywistości. Montujemy urządzenia, których funkcjonalność może być w przyszłości rozbudowywana i rozszerzana. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji: w trakcie projektowania, instalacji, integracji i konserwacji. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych systemów.