Kontakt z nami

Alarm Team

ul. Pełczyńskiego 15/16
01-471 Warszawa 
Tel. 601 303 532
biuro@alarmteam.pl
serwis@alarmteam.pl

formularz

O firmie

Alarm Team to nowoczesna firma istniejąca na rynku security od 2000 roku.  Głównymi obszarami naszej działalności są: zabezpieczenia techniczne oraz integracja systemów bezpieczeństwa, a szczególnie: projektowanie, instalacja oraz integracja systemów alarmowych (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku), instalacja kontroli dostępu, telewizji dozorowej (przemysłowej z podglądem przez internet), rejestracji czasu pracy oraz inteligentnych budynków. Ważny punkt naszej oferty stanowi wykonywanie okablowania strukturalnego miedzianego i światłowodowego oraz konserwacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych systemów.  

Jesteśmy wysoko ocenianym partnerem klientów biznesowych oraz indywidualnych.  Posiadamy koncesję MSWiA, aktualne polisy OC oraz inne niezbędne uprawnienia do realizowania powierzonych nam zadań.

Udział w szkoleniach organizowanych przez producentów oraz dystrybutorów sprzętu pozwala naszemu przedsiębiorstwu być na bieżąco z wszelkimi wprowadzanymi udoskonaleniami i tym sposobem oferować najnowsze i kompleksowe rozwiązania.

Pracujemy na wszystkich urządzeniach dostępnych na rynku. Mamy szczególnie bogate doświadczenie w systemach takich marek, jak: Bosch, Siemens, Sony, Artitech, Satel oraz Samsung. Łącząc pasję z pracą, wsłuchujemy się w potrzeby klientów, na bieżąco poszerzamy i udoskonalamy swoją ofertę, czyniąc ją atrakcyjną i w wielu kręgach po prostu bezkonkurencyjną.