Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

Kontrola dostępu (KD) to chętnie wykorzystywane rozwiązanie z kategorii security, które:

  • zwiększa bezpieczeństwo,
  • zmniejsza ryzyko kradzieży,
  • umożliwia kontrolę (nadzorowanie i kierowanie) osób poruszających się po danym budynku,
  • wpływa na dyscyplinę pracowników,
  • obniża koszty poprzez redukcję liczby ochroniarzy.

Dzięki systemowi kontroli wejść istnieje prosta możliwość ograniczenia dostępu do wybranych pomieszczeń lub stref w budynku. Technologia taka wykorzystywana jest w bankach, fabrykach, szpitalach, hotelach, w obiektach rządowych, itd.

Nowoczesne systemy kontroli dostępu mogą współpracować z rozwiązaniami rejestrującymi czas pracy. W wielu przedsiębiorstwach wykorzystuje się wspólną kartę i tę samą bazę danych do systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Kontrola dostępu może być również połączona z bramkami wykrywania metalu.

Istnieje możliwość oddzielnego wdrażania systemu rejestracji czasu pracy (RCP), który rejestruje oraz automatycznie rozlicza czas pracy, spełniając wymogi prawne dotyczące sposobu dokumentacji czasu pracy.  Dzięki temu system daje podstawę do rozliczeń pracowników oraz do ustalania wysokości ich wynagrodzenia. Poprawia efektywność i zmniejsza koszty pracy. Może być stosowany w małych i większych przedsiębiorstwach, niezależnie od ich profilu.

Dlaczego my?

Na Państwa życzenie zajmiemy się instalacją systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Mamy duże doświadczenie w pracy w niewielkich przedsiębiorstwach oraz w dużych instytucjach. Służymy również radą dotyczącą wyboru rodzaju zastosowanych rozwiązań.  Do każdego zlecenia podchodzimy poważnie, podejmując się tylko tych zadań, które możemy ukończyć w umówionym terminie w ustalonym wcześniej kształcie.