Sieci LAN Światłowody

Sieci światłowodowe to nowoczesna technika transmisji danych (stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych kabli miedzianych), pozwalająca korzystać z  szerokopasmowych usług takich, jak: telewizja cyfrowa, szybki dostęp do internetu, wideokonferencje, itd. W oparciu o nowoczesne rozwiązania z tego zakresu projektuje się Fiber To the Office (światłowód do biura) oraz Fiber To The Desk (światłowód do biurka).

Sieci Światłowodowe mogą powstawać przy wykorzystaniu przewodów o różnej długości, zakończonych rozmaitymi końcówkami oraz o niestandardowych parametrach (takich, jakie zapewniają kable hybrydowe). Z kolei sieci LAN to wewnętrzna sieć komputerowa wykorzystująca komunikację przewodową lub bezprzewodową.

Dlaczego my?

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne nastawione na dobór najlepszych rozwiązań mogących sprostać indywidualnym potrzebom i wymogom w zakresie budowy sieci LAN oraz sieci światłowodowych. Podejmując się jakiegokolwiek zadania, dbamy o terminowość oraz 100% zadowolenie Klienta. Można na nas liczyć!